Ako používať impregnácie

Impregnácia je jeden z dobrých prostriedkov pre starostlivosť a ochranu pre naše topánky! Každá obuv patrí k najviac namáhaným častiam nášho "ošatenie". Aby nám topánky dlho a dobre slúžili, je nutné ju pravidelne ošetrovať prostriedky, ktoré sú určené k starostlivosti o určité druhy obuvi.

Impregnáciu odporúčame použiť ihneď po kúpe každej novej obuvi a následne obnovovujte podľa intezity používanie obuvi.

Impregnácia je prostriedok, ktorý pôsobí nielen proti vode, ako si niektorí často myslia, ale aj proti špine, prachu a ďalším vplyvom. Ak sa Vám obuv počas používania zašpiní a vy ju nebudete mať ošetrenú impregnačným filmom, špina sa do materiálu dostane ľahšie, potom pôjde oveľa horšie odstrániť. Kdežto do obuvi, ktorá je ošetrená impregnáciou, sa špina nedostane a tiež sa potom oveľa ľahšie vyčistí, pretože impregnačné film, ktorý sa na topánke vytvoril, zabráni špine prejsť až do hĺbky materiálu.

Impregnácia sa používa podľa poveternostných podmienok a podmienok, v akých obuv používame a ako často obuv používame. Nanášame ju vždy v tenkej vrstve a najlepšie zo vzdialenosti 15 - 20 cm. Vždy necháme topánky alebo oblečenie poriadne vyschnúť! Prípadne potom nanesieme druhú tenkú vrstvu, ale opäť je nutné nechať obuv uschnúť, najlepšie pri izbovej teplote.

Nikdy nestriekajte impregnáciu na materiál ktorý je mokrý, premrznutý a pod.! Impregnačná vrstva potom nebude funkčná!Další články:

Obuv Hulman
%%eshop_firma_url%%
SEO zajišťuje Studio Virtualis.

Dušan Hulman, Rubešova 15, 779 00 Olomouc
IČ: 603 09 717 DIČ: CZ6408191196 OBUV HULMAN - prodejna Olomouc Denisova 19, 772 00 Olomouc
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nastavení cookies

Kozačky Carinii - Boty Kacper - Nízké kozačky - Letní kozačky - Boty Mustang - Dámská obuv
obuvhulman.cz