Všetko je síce popísané na druhej strane záručného listu, je súčasťou zásielky, tu však nájdete zopár tipov ako to zariadiť lacnejšie.

Topánky lebo iný tovar zabaľte do povodnej krabice tak, aby sa nepoškodila, hlavne od lepiacej pásky (budeme je iste posielať inému zákazníkovi, a nevyzeralo by to dobre, že?).
A teraz k preprave späť k nám. A teraz k preprave späť k nám. Môžete si urobiť výlet do krásnej Olomouce, pozrieť na pamiatky a navštíviť našu predajňu.


POŠTA
Môžete zvoliť slovenskú poštu, ale tá je najdrahší, cena je okolo 8 €. Všetko zaisťujete a platíte Vy.


PPL
Nikam nemusíte chodiť, kuriér PPL príde až k Vám domov. Nevýhoda je, že musíte akceptovať dobu prevzatia podľa zvozového plánu vo vašom meste. Ten je v každom meste iný a musíte sa dohovoriť s vodičom, ktorý Vám pred príchodom zavolá, ale to už treba nebudete doma. Cena za túto službu je 6 €, a táto cena bude odpočítaná z ceny ktorú Vám budeme vracať za vrátený tovar.


ZASIELKOVŇA
Najlacnejší varianta je táto: balíček donesiete na pobočku firmy Zásilkovňa, pobočky vo vašom meste nájdete TU.

Ak si vyberiete túto možnosť, tak zadáme do systému Zásilkovňi požiadavku na vrátenie zásielky, cena je 3,5 € a bude tiež odpočítaná z ceny vrátenej zásielky.
Potom Vám na email príde potvrdenie aj so štítkom k tejto zásielke. Štítok si vytlačíte, nalepíte na balík a zanesiete na pobočku.

Jestiže si vyberiete PPL alebo Zásilkovňu, tak nám to prosím musíte dať vedieť minimálne deň vopred. Emailom alebo na telefón, kontakty TU.
Obuv Hulman
%%eshop_firma_url%%
SEO zajišťuje Studio Virtualis.

Dušan Hulman, Rubešova 15, 779 00 Olomouc
IČ: 603 09 717 DIČ: CZ6408191196 OBUV HULMAN - prodejna Olomouc Denisova 19, 772 00 Olomouc

Kozačky Carinii - Boty Kacper - Nízké kozačky - Letní kozačky - Boty Mustang - Dámská obuv
obuvhulman.cz