Vybavovanie objednávok.

Tovar odosielame na dobierku, alebo po pripísaní peňazí na náš účet väčšinou do druhého dňa. Tovar doručuje prepravná firma PPL, alebo si ich môžete vyzdvihnúť na výdajných miestach firiem Uloženka a Zásiľkovňa.

Najrýchlejšie doručenie na Slovensko = PPL.

Zásielka Vám bude doručená do 24 hodín od odoslania z nášho skladu, priamo na adresu, ktorú uvediete objednávke.

Zo spätnej väzby od zákazníkov vieme, že napríklad v Košiciach dostali balíček dopoludnia druhy deň po odoslaní, čo nie je ani 24 hod.

Pred dodaním zásielky Vás bude vodič PPL telefonicky kontaktovať a dohodnete sa na termínu dodania. Platbu prevediete priamo vodičovi v hotovosti alebo kartou v Eurách podľa aktuálneho kurzu, ktorý je stanovený podľa ČSOB,, stred ".

(Kurz pre prepočet z Kč na Eura nájdete na stránkach www.čsob.cz).

Po odoslaní zásielky Vám zašleme číslo balíka a Vy môžete sledevat, kde sa Vaša zásielka nachádza.

Online sledovanie zásielok možno využiť až po prijatí zásielok dopravcom na depo, deje sa medzi 18:00 - 19:00.


K zaslanie Vášho objednaného tovaru môžete využiť vyššie uvedené prepravné služby, ktoré si vyberiete voľbou pred odoslaním Vašu objednávky. Pohyb Vašich zásielok je možné tiež pohodlne sledovať na internetových stránkach týchto spoločností. Po odovzdaní Vašej zásielky dopravcovi, Vás o tomto pošleme informačný e-mail.

Neprevzatý tovar.

V prípade, že kupujúci odmietne tovar prevziať, má predávajúci právo uplanit voči nemu zmluvnú pokutu vo výške 1% z fakturovanej sumy a náklady na poštovné.

Obuv Hulman
%%eshop_firma_url%%
SEO zajišťuje Studio Virtualis.

Dušan Hulman, Rubešova 15, 779 00 Olomouc
IČ: 603 09 717 DIČ: CZ6408191196 OBUV HULMAN - prodejna Olomouc Denisova 19, 772 00 Olomouc
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nastavení cookies

Kozačky Carinii - Boty Kacper - Nízké kozačky - Letní kozačky - Boty Mustang - Dámská obuv
obuvhulman.cz